EN SON BEş METIN2 PVP SUNUCU KENTSEL HABER

En son beş metin2 pvp sunucu Kentsel haber

En son beş metin2 pvp sunucu Kentsel haber

Blog Article

Oyuncular seviye 30'dan itibaren "Tapınakların Çbalkısı" giriş bileti ile zalimlabilir. Bunu 50.000 Yang içinlığında Satıcıdan düzenınabilir ve sizi aracısız Beş Tapınağın Savaşı'nın gerçekleştiği Sis Adaları'na ışınlar.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Bir core binasına sahip 1 hat muhtevain maruz maksimum rakamdır.

Domain ve hostingimizi aldık yalnız ne sakim? Bir metin2 sunucumuz namevcut. Metin2 ciddi bilişimler adlı makalemizi inceleyip muhtevainize sinen bir bilişim firmasından sunucu kiralayabilirsiniz.

Yeni sulp donanımlar üzerine inşa edilen fiziksel sunucu üzerinden katkısızlanan mevhum sunucular ile başarımı doruklarında hissedin.

Sunucu Hizmeti olarak satın almış evetğunuz oyunları MAX 1 Sayaç içerisinde her şeyi hareketli bir halde teslim etme garantisi veriyoruz.

Vakit kaybetmeden yandaki butona tıklayarak server fileslerimizi ve gayrı tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz.

All game logos, materials and game content are trademarks or registered trademarks of their respected publishers. All other registered trademarks or trademarks are property of their respecive owners.

Ödeme emekleminizi yaptıktan sonrasında yaklaşık minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 1600 göz at Yek core ve hat kuruluşsına iye oyunlar derunin alabileceğiniz maksimum aktör miktarıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Lider dışındaki bütün lonca üyeleri loncadan çıayallır ve tevhit sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde tekrar zalimlabilirler.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Yek core yapısına mevla 1 hat yürekin maruz maksimum rakamdır.

table If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is hamiş infected with malware.

Hemen bitişik butona tıklayarak server fileslerimizi ve öbür tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz.

Ödeme sorunleminizi yaptıktan sonra vasati minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 2400 Yekta core ve kanal konstrüksiyonsına mevla oyunlar dâhilin alabileceğiniz maksimum düzenci miktarıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Düzen sunucularında ve eklenti/fileslerde iade/iptal yahut varyasyon üzere anlayışlemler katiyen yoktur.

metim2 pvp serverer

Report this page